| Question, remark or suggestion |
Hallo,
Op een ouder pakje staat dat Rennie glutenvrij is, wat nogal belangrijke informatie is voor veel mensen met maagklachten aangezien die vaak samengaan met een glutenintolerantie.
Op een nieuw pakje staat dit niet meer. Kan ik hieruit opmaken dat Rennie niet meer glutenvrij is? Of is het dat nog wel? Wij hebben de auto-immuun ziekte waarbij zelfs sporen van gluten grote gezondheidsschade betekenen, dus ik hoor graag spoedig uw antwoord.
Is Rennie glutenvrij (zoals de wet deze term hanteert)?
Groet,
H Arkel |